KONST / Litografier / Grafiskt blad 13207394
nr 1320 7394
Grafiskt blad
Yukata Imai (1945), ej signerad, bladets mått: 63x45 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:44:08
100 kr
150 kr